Blog

Tüketinicinin Dikkatine : İşinizi Kime Emanet Ettiğinizi Bilin

 Web Sitesi Firmasında Olması Gereken Özellikler
Web siteleri kurum ve kişilerin sanal dünyaya açılan kapılarıdır. Hizmet ve ürün sunan sektörel firmalar ve kişiler profesyonel çalışmalarını potansiyel müşterilerine sunmak için internet denen büyük bir okyanustan yararlanırlar. Bu okyanusta güvenle yüzmek için kişi ve kuruluşlara web sitesi firmaları yardımcı olur.

Eğer firmanızın sektörün öncüsü olmasını, arama motorlarında ilk sıralarda yer almasını, müşterilerine direkt…

Daha Falza...

Web İş Akışı ve Teslim Süreci

Çağrı merkezimize ulaşırsınız.İnternet ve telefonlarınızdan iletişim adreslerimize ulaşırsınız. Müşteri temsilcimiz hizmet talebinizi aldıktan sonra, satış danışmanlarımız ile iletişime geçmenizi sağlarlar.
Satış koordinatörüne iletilir.Hizmet talebiniz alındıktan sonra satış koordinatörümüz ile iletişim kurularak firmanıza ulaşılması sağlanır. Satış koordinatörümüz sizi arar ve talepleriniz hakkında detaylı bilgi alır.
Fiyat teklifi verilir.Firma müdürümüz, satış koordinatörümüz ve tasarımcımız fiyat belirleyerek firmaya iletirler.
Webman ziyarete gider.Ücretsiz internet danışmanlık hizmeti sunan…

Daha Falza...

Domain Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Domain (alan adı) bir web sitesinin kimliğidir. Her web sitesinin mutlaka bir alan adı bulunur. Firmanın kimliği olarak nitelendirilen domainlerin satın alınma işlemi oldukça önemli bir süreçtir. Domain alırken nelere dikkat edilir? Diye sorduğumuzda belli başlıklar karşımıza çıkar.

İyi bir alan adı almak sektöre 1-0 önde başlamak demektir. Akılda kalıcı, kısa, global, kulağa hoş gelen, firmayı ve markayı anlatan bir alan…

Daha Falza...

E-Ticaret Site Yönetimi – Nasıl Yapılmalı?

Günümüzün satış ve pazarlama araçları olan e-ticaret site yönetimi profesyonellik isteyen bir iş. Bunun için de desteğe ihtiyacınız olabilir. Siteniz kurulduktan sonra nasıl yönetilmeli ve sanal dünyadaki rekabete nasıl ayak uydurmalı, merak ediyorsanız, yazımızı okuyunuz.

Firmalar ürün ve hizmetlerinin tanıtıldığı e-ticaret sitelerine oldukça önem veriyor. Sadece kartvizit olarak görülmeyen siteler geliştirildiklerinde mükemmel bir sanal mağazaya dönüşüyorlar. Ancak bu durum çok kolay…

Daha Falza...

Kurumsal Web Sitesi Yaptırmanın Önemi

Firmalar kurumsal web sitesi yaptırmak için son zamanlarda daha istekliler. Herhangi bir kurumun kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemler oldukça önemli bir hale geldiler.

Sektör farkı olmaksızın yapılabilen tasarımlar firmaların kurumsallaşmasında en büyük ayaklardan birini oluşturmakta. Metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçları kullanarak oluşturulan sayfalar…

Daha Falza...

Web Sitesi Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde her kuruluşun bir internet sitesi var. Engin bir okyanus olarak tanımlayabileceğimiz sanal dünyada herkes markasının tutunmasını sağlayacak stratejik hamleler yapıyor. En hızlı iletişim aracı olarak kabul edilen internet de bu hamleleri sıkça gördüğümüz yerlerden. Artık sanal dünyada yer almak bir gereklilik. Bu sebeple web sitesi yaptırmadan önce kendinizi ve ürünlerinizi en iyi şekilde nasıl tanıtacağınızı düşünmeli ve uzmanlardan destek…

Daha Falza...