Fiyatlar

Web Tasarım Yazılım E-ticaret Mobil Uygulama Hosting ve Domain Fiyatları

Web tasarımı yaptırmadan önce kişi ve firmaların en çok hata yaptıkları konu uygun fiyata tasarım yaptırmak istemeleri olmaktadır. Günümüzde pek çok firma uygun denilecek ücretler sunarak tasarım yapıyorlar. Ayrıca freelance tasarım yapan kişiler de profesyonel hizmet verdiklerini iddia ediyorlar. Çok ucuza mal edilen ancak niteliksiz olan web siteleri kullanıcılara ve firmalara hiçbir yarar sağlamıyor. Bu nedenle tercihinizi sadece fiyat kriterlerine göre belirlememeniz gerekiyor.

250,00 TL’ye de Web sitesi yaptırmanız mümkün 2.500 TL’ye de, 25.000 TL’ye de var 250.000 TL’ye de yaptırabilirsiniz.  Peki hangi fiyata yaptırmalıyım diyorsanız yazının devamını okuyun, kendiniz karar verin.Web sitesi fiyatlarını belirleyen faktörler ise şunlardır:

 • Kurumsal, e-ticaret ve web sitesi yazılım site tasarımları
 • Sektörel ve kişisel ihtiyaçlar
 • Firma ve kişi beklentileri
 • Sıfırdan web site tasarımı
 • Var olan web sitenin düzenlenmesi
 • Özel tasarım ya da hazır tasarım
 • Programlama dili (HTML, PHP; ASP; NET; C++, C# ve Coldfusion)
 • Panel ve sayfa sayısı
 • Özgün ve doğal içerik oluşturma
 • Grafik çalışmaları
 • Banner ve kampanya sayısı
 • SEO (Arama motoru standartlarına uygunluk)
 • Profesyonel fotoğraf çekimi (Ürün ya da hizmet)
 • Tanıtım hizmetleri (Sanal tur ve firma tanıtım videosu)
 • Iphone, Android, Tablet, Ipad uyumluluk
Hemen Sipariş Ver
Teklif İste
Webman

Profesyonel ve nitelikli hizmet almak isteyenlerin başvurduğu ajanslar ve tasarım firmaları fiyatlarını belirlerken özel algoritmalar kullanıyorlar. Sektörel ve kişisel çözümler üreten kuruluşlardan aldığınız destek ile hem başarı hem kaliteli web adreslerine sahip olacaksınız. Kaliteli hizmet ucuza olmaz!

250 TL Web Sitesi Yaptırıp Bunun Üzerinden Para Kazanmayı Düşünüyorsanız Çok Yanılıyorsunuz Demektir. Kendinizi Kandırmayın Sizi Kandırmalarına İzin Vermeyin

150 – 500 TL : Gösterilen fiyat aralığında yapılan siteler, genellikle öğrenciler veya kendini bu yönde geliştirmeye çalışan kişiler tarafından yapılan çalışmalardır. Kurumsallıktan tamamen uzak, sadece web siteniz var mı sorusundan başka hiçbir soruya cevap veremeyecek nitelikte basit ve işlevsiz tasarımlardır. Firmayı ya da ürünü gereğince lanse edemezken ayrıca, imaj kaybına da sebebiyet verebilirler.

Bu fiyata yaptırtmak istiyorum, ama kurumsal bir muhattabım olsun diyorsanız biz de bu fiyata yapıyoruz, amacınız web sitesi değil de sanal kartvizitse?

Böyle bir web sitesine ihtiyacınız varsa ? http://www.ucuzwebsitesi.com.tr/ örnek ve demolar için sayfamızı ziyaret edin.


 

500 – 1.000 TL : Bu fiyat aralığında yapılan siteler ise, yine öğrenci veya bir süre tasarım ofisinde çalışmış fakat yeterli bilgi ve beceriye sahip olmayan kişilerce yapılmış olan çalışmalardır. Genel olarak ne firmanın ne de ürünün ihtiyacını karşılayacak düzeydedirler ve gerektiğinde muhatap bulunamaması en büyük sıkıntılardan biridir.

Bu fiyata yaptırtmak istiyorum, ama kurumsal bir muhattabım olsun diyorsanız biz de bu fiyata yapıyoruz. Sadece web sitem olsun diyenlere..

Böyle bir web sitesine ihtiyacınız varsa ? http://www.ucuzwebsitesi.com.tr/ örnek ve demolar için sayfamızı ziyaret edin.


 

1.000-2.500 TL : Web tasarım firmaları ya da ajanslar tarafından yapılan kurumsal nitelikte sitelerdir. Sitenin kalitesi açısından ihtiyaca cevap verecek düzeyde olmasına rağmen, arama motorları optimizasyonu yani SEO açısından yetersiz kalmaktadırlar.

Kurumsal olsun diyorsanız bu fiyat şık bir site sahibi olursunuz iş görür. Ama arama motorlarını hayal etmeyin.

Böyle bir web sitesine ihtiyacınız varsa ? https://www.webplus.com.tr/referanslar/ örnek ve demolar için sayfamızı ziyaret edin.


 

2.500-20.000 TL : Bu projeler, istenilen ihtiyaç doğrultusunda hazırlanmış, özel ya da hazır yazılım kullanılarak yapılan sitelerdir. SEO bakımından yeterlidir ve amacına hizmet eder düzeyde kaliteli tasarımlardır ve uzman kişiler tarafından yapıldığı için de muhatap bulmak gerekli güncellemeleri yapmak kolaydır.

İşte bu, bu fiyatlar gözünüzü korkutmasın gerçekten sanal bir dükkan açmak ve bu işten gelir elde etmek istiyorsanız bu paraları gözden çıkarın.

Böyle bir web sitesine ihtiyacınız varsa ? http://www.webhome.com.tr/ örnek ve demolar için sayfamızı ziyaret edin.

www.webplus.com.tr
Fiyatlar
Referanslar