Web İş Akışı ve Teslim Süreci

İnternet ve telefonlarınızdan iletişim adreslerimize ulaşırsınız. Müşteri temsilcimiz hizmet talebinizi aldıktan sonra, satış danışmanlarımız ile iletişime geçmenizi sağlarlar.

Hizmet talebiniz alındıktan sonra satış koordinatörümüz ile iletişim kurularak firmanıza ulaşılması sağlanır. Satış koordinatörümüz sizi arar ve talepleriniz hakkında detaylı bilgi alır.

Firma müdürümüz, satış koordinatörümüz ve tasarımcımız fiyat belirleyerek firmaya iletirler.

Ücretsiz internet danışmanlık hizmeti sunan Webman, proje aşamaları ve yapılacaklar hakkında bilgi verir. Web sektöründe uzman, sanal dünyayı iyi analiz eden, deneyimli, stratejik adımlar atmanızı sağlayan, sorunlarınızı çözen ve sizi sektörünüzün bir numarası yapan web danışmanlarımız proje süresinde düzenli olarak sizi ziyaret ederler. Tasarım, hosting, yazılım, e-ticaret, mobil uygulama hizmetlerimize göre çalışmalarımız hakkında bilgilendirmede bulunurlar.

Webman desteği aldıktan sonra editör, tasarımcı ve grafikçi proje aşamalarını belirlerler. E-ticaret ve mobil uygulamalarda iş yazılımcılara verilir.

Editörlerimiz firmayı ziyaret ederek site başlıklarını belirler, kişileri tanır, anlatmak istediklerini ve amaçlarını öğrenirler. Önceden hazırlık yaparak sorularını sorar ve detaylı bilgi isterler. Kurumsal içerikler ve görseller firmalardan talep edilir.

Editörlerimiz yeterli bilgileri aldıktan sonra kurumsal ve özel içeriklerin hazırlanması sürecine geçerler.

İçerikler hazırlandıktan sonra tasarımcı ve grafiker ile koordinasyon sağlanarak yapılması gerekenler belirlenir. Ekstra metinler, reklam ve banner spotları hazırlanır, grafik çizimler yapılır.

İçeriklerin hazırlanma süreci içinde tasarımcı en uygun web tasarım demolarını belirleyerek içlerinden tercih yapılması için firmaya sunar. Karar verildikten sonra çalışmalara başlanır.

Metinler tasarıma entegre edildikten sonra, demo halinde yayına alınmadan kontroller için hazırlanır.

Demolar müşteriye gönderilerek incelemelerde bulunması istenir.

Metinler ve tasarım ile ilgili ek talepler alınır, düzeltmeler yapılır.

Site yayına alınır ve destek çalışmalarına başlanır.

Firmanın kontrol etmesinden sonra genel yayına geçilir.

İş tesliminden sonraki 10 gün içinde ekleme ve düzeltmeler ile yeni fikir sunumları hakkında firmalara imtiyaz tanınır.

10 günlük süre sonunda tasarımcı ve editörlerimiz değişiklikleri gerçekleştirirler.

Proje teslim edildikten sonra güncelleme ve değişiklikler için bizimle iletişime geçmeniz gerekir.