SSS

Akıllı telefon ve tabletlere uygun olarak hazırlanmış olan mobil uygulamalar, firmanın daha kurumsal ve yetkin görünmesini sağlar. Kuruluşunuzun daha çok kişiye ulaşmasını istiyorsanız çok sayıda kullanıcısı olan “Store” gibi telefon uygulamalarında yerinizi almalısınız.

Arama motorları belirli bir stratejiye göre sayfaları sıralar. Kullanıcıların aradıkları kelimelerden hareketle en uygun sayfaların gösterildiği listede yer almak istiyorsanız özgün içeriklerin oluşturduğu bir web sitesine sahip olmalısınız. Kelime stratejilerine uygun oluşturulan sayfalar Google’da ilk sırada yer almanızı bile sağlayacaktır. Bu işlemlerin tamamına SEO destek denmektedir. Optimizasyon yaptırarak nitelikli web adreslerine kavuşabilirsiniz.

Elbette kullanabilirsiniz. Ancak domainlerinizden bir tanesi ana domain olmak zorundadır. SSL sertifikası ana domain üzerine lisanslanır. Diğer domainler ana domaine yönlendirilir.

Web Plus yazılımlarında, şablonlara ait tüm dosyalar (HTML,CSS,JS,PHP) açık kaynak kodlu gelir. Kullandığınız şablon içinde kendi (HTML, CSS, JS, PHP) kodlarınızı ekleyebilir, kendi modüllerinizi geliştirebilirsiniz.

Hazır web siteleri adı üstünde daha önceden yapılmış tasarımlardır. Her firmaya özel olarak hazırlananlar ise daha profesyoneldir. Önceden kullanılmış kalıp tasarımlar yerine özgün olanlar tercih edilmelidir.

E-ticaret sizlere ilk olarak gelirlerinizi artırma ve adınızı duyurma imkanı tanıyor. Teknolojiye ayak uyduran bir firma olmak istiyorsanız da tercihiniz e-ticaret yazılımları olmalı. Müşterilerinize online alışveriş imkanı sunan ve ürünlerinizin reklamını yapmanızı sağlayan uygulamalar her geçen gün gelişerek büyüyor. Sanal mağazanızı açarak daha çok insana ulaşabilirsiniz.

Tasarım işlemlerinizin tamamlanmasından sonra kontrol panel ve e-posta hesabı şifrelerinizi güncelleyiniz. Hizmet aldığınız firmanın referanslarından başka firmalara ait tanımlanmış web paketlerinin yayını, açılış sürelerini kontrol ediniz.

Profesyonel bir site istiyorsanız tek başınıza site açma işlemlerine girişmemelisiniz. İşin uzmanı her zaman en nitelikli web sitesini size sunacaktır.

Daha önce yapılmış bir siteye sahipseniz farklı bir tasarım ve güncel içeriklerle onu yenileyebilirsiniz. Yeni içerikler SEO açısından da avantaj sağlayacaktır.

Web siteleri tasarım aşamasında her firmaya özel olarak hazırlandığı için belirli bir ücret vermek yanlış olacaktır. Çalışmak istediğiniz ajansla iletişime geçerek ücretlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Sanal dünya artık günlük hayattan daha çok içinde olduğumuz bir yer. Gelişen teknoloji ile birlikte artık her firma web sitesi sahibi oluyor. İnternet ortamında yerinizi almak, rakiplerinizden farklı olmak, daha çok insana ulaşmak, farklı ülkelerde tanınmak, müşterilerinizi artırmak, kar etmek istiyorsanız web tasarım yaptırmalısınız.